Księgowa (ze znajomością programu Comarch Optima)

Lobo HR

Gdynia

2016-07-05

Księgowa

Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:

  • obsługa ksiąg handlowych, KPiR
  • obsługa deklaracji ZUS, VAT, PIT
  • prowadzenie sprawozdawczości finansowej,
  • kontrola wszystkich aspektów finansowo-księgowych,
  • doglądanie terminów ściągania należności oraz spłat zobowiązań,
  • obsługa kadr.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku księgowego,
  • znajomość programów Comarch Optima i Płatnik,
  • wiedza finansowa i praktyczna z obszaru prawa podatkowego i rachunkowości,
  • znajomość zagadnień księgowych, zasad rachunkowości i przepisów prawa bilansowego i podatkowego,
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie w pracę.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: APLIKUJ z numerem referencyjnym GK/O. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o. o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Ponadto zapraszamy na naszą witrynę pod adresem: www.lobohr.pl

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76573 ofert pracy. Sprawdź!