Pracownica/nik produkcji (Niemcy)

GD Profesja SC

Lahr

2016-09-01

Opis Firmy
Naszym Klientem, jest nowoczesna niemiecka firma specjalizująca się w obróbce wtryskowej tworzyw sztucznych w branżach: samochodowej, sanitarnej i medycznej. Poszukujemy grupy 4 osób do powtarzalnej pracy przy pakowaniu i drobnym montażu elementów z tworzyw sztucznych.

Zakres Obowiązków
  • Praca na linii produkcyjnej związana z dokładnym montażem i pakowaniem elementów z tworzyw sztucznych
Wymagania
  • Umiejętność wykonywania kilku rzeczy na raz
  • Sprawność manualna, dokładność, skrupulatność
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w dowolnej branży (np. kontrola jakości produktów przy taśmie)
  • Chęć szybkiego wyjazdu
Oferujemy
  • Umowa o pracę bezpośrednio w niemieckiej firmie na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie początkowe 8,50 Euro brutto na godzinę
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania i załatwieniu formalności
Podsumowanie Oferty

Naszym Klientem, jest nowoczesna niemiecka firma specjalizująca się w obróbce wtryskowej tworzyw sztucznych w branżach: samochodowej, sanitarnej i medycznej.