Trader

Profit Point

Warszawa

2016-07-05

Praca dla przyszłych Traderów

Jeżeli jesteś osobą lubiącą wyzwania, wykazujesz się inicjatywą, interesujesz się rynkami finansowymi i nie straszna jest Ci praca w międzynarodowym środowisku. To jest to praca dla Ciebie!
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy specjalistów ds. rynków finansowych.

Trader

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

- zaangażowania

- umiejętności logicznego i analitycznego myślenia

- umiejętności działania pod presją czasu

Wymagania:

- zainteresowania rynkami finansowymi

- znajomości j. angielskiego jako dodatkowy atut

- doświadczenia w podobnej branży i/lub wykształcenia kierunkowego (finanse, ekonomia) jako dodatkowy atut

Oferujemy:

- przeszkolenie od podstaw, zdobędziesz gruntowną wiedzę na temat rynków finansowych

- szkolenie zakończone certyfikatem

- gwarancja zatrudnienia w międzynarodowym funduszu inwestycyjnym

- wysokie wynagrodzenie (2000 $ netto miesięcznie) + prowizje od wypracowanego zysku

Jak będzie wyglądała Twoja praca?

- praca w trybie home office (praca w domu);

- codzienna analiza rynku – śledzenie zmian, zbieranie danych i analizowanie wydarzeń;

- wdrażanie odpowiednich technik inwestycyjnych za pomocą instrumentów finansowych;

- zarządzanie kapitałem funduszu;

- realizacja wyznaczonych celów.