Dealer - Właściciel Salonu Play

Polonus Tel Sp. z o.o.

Turek

2016-11-30

Firma Polonus Tel Sp. z o.o. zmienia perspektywę!

Miejsce pracy: Salon Play CH Karuzela Turek, ul. Milewskiego 7
Nr referencyjny: Turek Dealer

Wymagania:

  • Posiadanie własnej działalności, bądź gotowość do jej założenia.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dyspozycyjność i elastyczność.
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Dobra znajomość obsługi komputera w ramach pakietu MS Office.

Zakres Obowiązków:

  • Prowadzenie i zarządzanie punktem sprzedaży PLAY,
  • Pozyskiwanie nowych i utrzymywanie obecnych Klientów,
  • Zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych,
  • Dbanie o standardy firmy.

Zapewniamy:

  • Współpracę w strukturach stabilnej i prężnie rozwijającej się firmy.
  • Powizyjny system wynagradzania,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Profesjonalne i systematyczne szkolenia.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz Ust. Nr 133 poz 883)”

Ty + Polonus Tel Sp. z o.o. =  układ idealny

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartychw aplikacji na potrzeby procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!