Technik serwisu

Prolight sp. z o.o.

Pruszków

2016-07-04

Istniejemy na rynku od 1996! Jesteśmy jednym z największych w kraju dostawców profesjonalnego oświetlenia dla teatrów, studiów TV i estrady.  PROLIGHT to także niekonwencjonalne iluminacje, oświetlenie związane ze sztuką, ludzkimi wrażeniami oraz odczuciami. Światło, które pełni funkcje nie tylko użytkowe i estetyczne, ale także takie, które wprawia ludzi w określony, wymagany miejscem nastrój, pobudza ukryte uczucia i emocje.

Technik Serwisu - Serwisant

Miejsce pracy: Pruszków

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • serwis i konserwacja urządzeń technologii scenicznej
  • kontakt z klientami i dostawcami
  • wsparcie techniczne dla sprzedawanych produktów

Wymagania:

Oczekujemy:

  • umiejętności diagnozowania uszkodzeń
  • umiejętności lutowania precyzyjnego
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznych
  • znajomości podstaw mechatroniki i elektroniki
  • dokładności w wykonywanych naprawach
  • umiejętności pracy w zespole - zdolności manualnych
  • prawa jazdy B - uczciwości, lojalności, zaangażowania i odpowiedzialności
  • dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pracę w firmie, która jest liderem w branży oświetlenia efektowego
  • szerokie możliwości rozwoju oraz doskonalenia zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania
  • kontakt z najnowszymi urządzeniami technologii scenicznych
  • pracę w młodym zespole oraz miłej atmosferze
Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75352 ofert pracy. Sprawdź!