Asystentka biura/Sekretarka

MAXTO

Kraków

2016-07-04

W związku z dynamicznym rozwojem firmy
poszukujemy osób na stanowisko

Asystentka Biura/Sekretarka

MAXTO jest uznanym na polskim rynku integratorem systemów IT działającym od 2003 roku.

Oferujemy szeroką gamę niezawodnych rozwiązań z zakresu: Oprogramowania, Infrastruktury IT oraz Integracji Systemowej. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizowanego projektu. Nasze działania obejmują konsultacje, integrację, projektowanie, wdrożenie rozwiązań IT, a także późniejszy serwis i utrzymanie.

Zakres obowiązków

  • Bieżąca administracyjna obsługa biura: korespondencja, organizacja spotkań, obsługa telefoniczna biura, organizacja podróży służbowych;
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą oraz archiwizacja dokumentów;
  • Prace recepcyjne - przyjmowanie klientów i gości;
  • Przygotowywanie prezentacji, pism, zestawień i raportów;
  • Administracja biura;
  • Współpraca z pozostałymi Działami;
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy;

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point) – redagowanie pis, tworzenie zestawień, raportów oraz prezentacji;
  • Podstawowe umiejętności matematyczne (dokumenty rozliczeniowe, proste wyliczenia w Excel, analiza dokumentów księgowych);
  • Wykształcenie wyższe;
  • Umiejętność wyszukiwania i analizowania informacji;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność;
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, dobra organizacja czasu pracy;
  • Zdolność akceptowania rutynowych czynności administracyjno-biurowych.
  • Samodzielność, zaangażowanie, operatywność, gotowość do podejmowania inicjatywy;
  • Rzetelność i sumienność;
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej, ustalanie priorytetów;
  • Wysoki poziom kultury osobistej.
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie-umowa o pracę, w pełni wyposażone stanowisko pracy;
  • Pełną wyzwań pracę dla osoby odpowiedzialnej, nastawionej na realizację powierzonych zadań;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Wkrótce nowa siedziba firmy w Modlniczce

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres APLIKUJ

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych klikając w przycisk:

rosimy o

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Maxto Sp. z o.o SKA.
z siedzibą w Krakowie, ul. Reduta 5, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Maxto Sp. z o.o SKA. z siedzibą akol. Reduta 5, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych"Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Maxto Sp. z o.o SKA. z siedzibą w Krakowie, ul. Reduta 5, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych"

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Maxto Sp. z o.o SKA. z siedzibą w Krakowie, ul. Reduta 5, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowaach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76569 ofert pracy. Sprawdź!