Przedstawiciel handlowy

Great Trade sp. z o.o.

Iława

2016-07-04

Firma Great Trade Sp. z o.o. rozpoczęła dystrybucyjną w 2013 roku.

Nasz zespół to osoby mające wieloletnie doświadczenie w handlu hurtowym oraz na rynku nowoczesnym. Misją naszego przedsiębiorstwa jest tworzenie grupy sprzedażowej zwiększającej konkurencyjność małych i średnich przedsiębiorstw. Chcemy wykorzystać perspektywy jakimi są konsolidacja rynku zakupowego, wesprzeć firmy, które nie są w stanie samodzielnie dostarczać towaru bezpośrednio na rynek nowoczesny i hurtowy. Naszymi atutami są między innymi: w pełni mobilny system do obsługi firmy (praca zdalna, bez konieczności codziennej obecności w biurze) oraz autorskie rozwiązania logistyczne obniżające koszty (posiadamy własne zaplecze transportowe Daf – Trans Sp. z o.o. od 1994 roku). Rozwijaj się razem z nami.

Przedstawiciel Handlowy, jeśli pracujesz u nas zarobisz drugą wypłatę

Obowiązki:

  • Rozwój lokalnego rynku
  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Opieka nad stałymi klientami
  • Umiejętność budowania relacji z klientami, zespołem i przełożonym

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w branży FMCG – najlepiej NON-FOOD
  • Znajomość technik negocjacji i dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • Znajomości obsługi MS Office
  • Prawa jazdy kat. B
  • Duża motywacja do działania
  • Chęci podnoszenia swoich kwalifikacji

Co oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Ponad przeciętne zarobki w branży
  • Możliwość współpracy zdalnej z dowolnego miejsca na świecie
  • Stałą opiekę koordynatora sprzedaży, który wykonuje całą biurową pracę za Współpracownika
  • Możliwość współpracy w dwóch wariantach umowy zlecenia i działalności gospodarczej

Jeżeli jesteś zdeterminowany, chcesz zarabiać adekwatnie do włożonego wkładu pracy to SZUKAMY właśnie Ciebie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz nazwą województwa, na które jest aplikacja na adres APLIKUJ.
W temacie wiadomości prosimy o wpisanie nazwy województwa.

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami odpowiadającymi profilowi ogłoszenia.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75346 ofert pracy. Sprawdź!