SPECJALISTA DS. TRANSPORTU i LOGISTYKI/SPEDYTOR

GRH

Rzeszów

2016-07-04

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984), poszukuje dla swojego klienta doświadczonych kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. TRANSPORTU i LOGISTYKI, SPEDYTOR

Nr oferty: 26/06/2016/PL
Miejsce pracy: Łańcut

Zadania:

  • Zarządzanie flotą Spółki przy optymalnym wykorzystaniu dostępnych zasobów
  • Planowanie, monitorowanie i rozliczanie tras kierowców
  • Pozyskiwanie zewnętrznych zleceń transportowych, negocjowanie ofert, nadzór nad ich właściwą realizacją
  • Obsługa giełd oraz platform transportowych
  • Dbałość o wysoką jakość i terminowość realizowanych usług
  • Aktywne pozyskiwanie nowych dostawców usług transportowych
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji oraz terminowego sporządzania wymaganej dokumentacji

Oczekujemy:

  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia pracy w transporcie międzynarodowym lub na podobnym stanowisku
  • Biegłej znajomości zagadnień z zakresu transportu międzynarodowego, przepisów o transporcie drogowym, praktycznej wiedzy o rynku usług spedycyjnych
  • Znajomości j.angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość j.niemieckiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Ważne abyś miał:

  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania szybkich i trafnych decyzji
  • Systematyczność i wysokie zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Dobrą znajomość MS OFFICE (MS Excel, Word)
  • Mile widziana znajomość systemów Tachoskan, 4Trans, Macro-Bis
  • Wysoką kulturę osobistą

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o międzynarodowej aktywności
  • Perspektywę rozwoju zawodowego oraz nabywania nowych kompetencji
  • Uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach oraz kursach językowych
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres APLIKUJ zawierającego zapis:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine Sp. z o.o. z siedzibą ul. Laurowa 2, 35-232 Rzeszów moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, p oz. 926, ze zm.)".

W temacie wiadomości prosimy wpisać stanowisko pracy oraz numer referencyjny.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75534 ofert pracy. Sprawdź!