Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych

HTEP POLSKA SP. Z O.O.

Gdańsk

2016-07-04

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz luksusowych jachtów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk / Stocznia Gdańska

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność instalowania, testowania, naprawiania instalacji sanitarnych / wodno-kanalizacyjnych
  • Ukończona minimum szkoła średnia o profilu technicznym
  • Wysokie zaangażowanie, dyspozycyjność i odpowiedzialność

Obowiązki:

  • Instalowanie, testowanie, naprawianie instalacji sanitarnych / wodno-kanalizacyjnych na pokładach luksusowych jachtów
  • Wykonywanie drobnych robót hydraulicznych przy użyciu narzędzi
  • Obsługiwanie narzędzi i urządzeń stosowanych w pracy hydraulika
  • Diagnozowanie stanu elementów, układów i urządzeń mechanicznych

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realne możliwości rozwoju i realizowania ciekawych projektów

opis dodatkowy:

- CV (ze zgodą na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) proszę przesyłać na adres e-mail: APLIKUJ W temacie wiadomości proszę podać nazwę stanowiska.

- tel.: +48 58 769 77 72

- kontakt od poniedziałku do piątku, w godz. 8:30-16:30

Zapraszamy na naszą stronę: www.sunreef-yachts.com

Zastrzegamy sobie prawo nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy,

HTEP Polska Sp. z o.o.

Oferta jest nieaktualna