Pracownik hali-wykładanie towaru

ISSP

Wrocław

2016-07-04

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

- obsługa klienta

- wykładanie, przekładanie towaru

- praca na dziale płytki

- dbałość o porządek na hali sprzedaży

Wymagania:

- komunikatywność

- dyspozycyjność

- gotowość do pracy fizycznej

- rzetelność

Oferujemy:

- umowa zlecenie

- odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne

- stawka 12,50  brutto/h

- możliwość stałego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę po okresie dwóch miesięcy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem portalu.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76570 ofert pracy. Sprawdź!