MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH, NORWEGIA

Eterni Norge, as

Bergen

2016-07-03

Norweska Agencja Pracy ETERNI NORGE AS, - jedna z największych firm rekrutujących pracowników w Norwegii - Aktualnie poszukuje dla swojego klienta specjalistów do pracy na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Nasz klient zajmuje się sprzedażą maszyn i innymi usługami w branży budowlanej. Poszukujemy mechaników autobusów, ciężarówek, sprzętu budowlanego, maszyn do utrzymania dróg.

Miejsce pracy: Bergen i ich okolice

Obowiązki:
• Naprawa, kontrola serwis pojazdów ciężarowych,
• Wykonywanie kontroli, napraw i serwis maszyn budowlanych i innego sprzętu,
• Montaż, serwis i naprawy diesel grzejników i motorów.

Kwalifikacje:
• Wykształcenie w zawodzie jako mechanik ciężarówek i / lub  maszyn budowlanych/ maszyn przemysłowych,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Doświadczenie w kontrole maszyny budowlanych i wind jest dodatkowym atutem,
• Komunikatywny angielski lub norweskiego w mowie i piśmie,
• Prawo jazdy CE.

Kandydat by miał mieć:
• Wysoką etykę pracy,
• Fleksibilitę,
• Odpowiedzialność,
• Samodzielność w pracy.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Umowa o prace na norweskich warunkach,
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta proszę wysyłać CV w języku angielskim wraz ze zdjęciem pod adres APLIKUJ,

Oferta jest nieaktualna