Koordynator - Bedburg, Kolonia, Buggingen

LPS

Bedburg

2016-07-03

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie (nawet bez wychodzenia z domu) znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Koordynator
Miejsce pracy: Niemcy – Bedburg, Kolonia, Buggingen

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

Zakres obowiązków:

- prowadzenie ewidencji czasu pracy

- organizacja szkoleń

- tłumaczenie z języka niemieckiego na język polski

- opieka socjalna nad pracownikami

- praca na magazynie

Wymagania:

- dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz

- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- biegła obsługa komputera oraz MS Office

- odpowiedzialność za grupę pracowników

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

- mile widziane prawo jazdy kat B

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę

- stawka godz. 10,50 € brutto/h

- pakiet ubezpieczeń

- bezpłatny transport i zakwaterowanie

Jeśli jesteś zainteresowany napisz do Nas:

APLIKUJ w tytule maila podając nazwę stanowiska pracy

lub zadzwoń na nr tel. 600 02 03 28

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę LPS dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76571 ofert pracy. Sprawdź!