Environment Artist / 3d Generalist / Game Art

i3D

Gliwice

2016-07-03

Grupa i3D (www.i3d.pl) od kilkunastu lat realizuje projekty z dziedziny Hi-Tech dla klientów w Polsce i za granicą. Nasz zespół tworzą młodzi i profesjonalni pracownicy. W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Od kandydata oczekujemy:
• Umiejętności pracy zespołowej, dystansu do siebie i chęci nauki.
• Bardzo dobrej znajomości programu Autodesk 3ds Max.
• Dobrej znajomości środowiska Unity.
• Doświadczenia w pracy przy tworzeniu grafiki 3d na urządzenia mobilne (poparte w portfolio).
• Wyczucia artystycznego.
• Kreatywności w rozwiązywaniu napotykanych probemów.
• Umiejętności pracy pod presją czasu.

Dużymi atutami będą również:
• Znajomość programów takich jak:
- Photoshop
- Z-brush
- 3d-Coat
• Umiejętność przedstawiania pomysłów za pomocą szybkich konceptów.

Zakres obowiązków:
• Modelowanie na potrzeby aplikacji multimedialnych
• Teksturowanie
• Składanie scen w środowisku Unity.

Oferujemy:
• Pracę w świetnej, kreatywnej atmosferze wśród profesjonalistów.
• Partnerskie, elastyczne zasady pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Udział w interesujących projektach
• Dostęp do najnowszych technologii i sprzętu

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).
Zastrzegamy sobie prawo do rozmowy jedynie z wybranymi kandydatami.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76565 ofert pracy. Sprawdź!