Elektryk- praca w Niemczech

Timepart Personalservice GmbH

Hamburg

2016-07-03

Firma Timepart Personalservice GmbH to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku od 2004 roku. Posiadamy oddziały terenie Niemiec w Leipzig, Chemnitz, Rostock oraz Ludwigschafen. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy szczególnie w branży instalacyjnej i montażowej.

Obowiązki

• Montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemyslowych,

• Konserwacja oraz naprawa instalacji,

• Montaż instalacji elektrycznych w obiektach domowych,

• Podłączanie szaf rozdzielczych i okablowanie szaf sterowniczych.

Wymagania

• Komunikatywna znajomosc j. niemieckiego, pozwalajaca komunikować się na stanowisku,

• Wymagane wykształcenie elektryczne (uprawnienia SEP),

• Doświadczenie przy pracach instalacji elektrycznych, podłączenia

maszyn i urządzeń oraz okablowanie,

• Umiejętność czytania planów i rysunków technicznych,

• Elastyczność i zaangażowanie,

• Umiejętność pracy pod presją czasu,

• Prawo jazdy oraz samochod (mile widziane).

Oferujemy

• Umowę z solidną firmą na niemieckich warunkach,

• Atrakcyjna stawke godzinowa plus diete

• Interesujące projekty zawodowe dla największych firm przemysłowych na rynku

Niemieckim,

• Zakwaterowanie zorganizowane przez naszą firmę ,

• Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek,

• Możliwość regularnych zjazdów do kraju.

Dodatkowe informacje

Prosze o przesyłanie zgłoszeń na: infotimepart.eu

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00-17:00

tel. :

(00 49) 152 14457093

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76572 ofert pracy. Sprawdź!