Pracownik administracyjno-techniczny

Hemmersbach GmbH&Co.KG

Bielany Wrocławskie

2016-11-28

HEMMERSBACH jest międzynarodowym przedsiębiorstwem, które świadczy kompleksowe usługi serwisowe z obszaru IT na skalę przemysłową. Naszą firmę tworzy ponad 1450 stałych pracowników zatrudnionych w 24 oddziałach. Z ich pomocą wykonujemy zlecenia na skalę światową w ponad 190 krajach.

Do naszego Oddziału w Bielanach Wrocławskich poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

- księgowanie wejścia/wyjścia urządzeń typu PC i Notebook w systemie SAP
- weryfikowanie danych klienta w systemie

Wymagania:

- chęć do podjęcia zatrudnienia
- samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w szybkim tempie
- chęć do pracy w godzinach nadliczbowych

Oferujemy:

-pracę biurową, jednozmianową (godz. 9-17+ nadgodziny)

-wynagrodzenie zasadnicze 2100 brutto+ premia
-miłą atmosferę w zgranym zespole

Aplikację prosimy wysyłać pod adres e-mail:

Prosimy pamiętać o dodaniu klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacyjnych Hemmersbach GmbH & Co. KG (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. nr 133 poz.883).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!