Pracownik produkcji

LeasingTeam

Kąty Wrocławskie

2016-07-04

LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi polskimi oraz międzynarodowymi firmami, na rzecz których zatrudniamy rocznie 30 tysięcy pracowników. Dla naszych Klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, a dla naszych Pracowników przyjazną Agencją Zatrudnienia. Nasz numer wpisu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia to 636. Więcej informacji o nas znajdziesz na www.leasingteam.pl. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

PRACA PRZY PRODUKCJI

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Opis stanowiska:

  • Składanie pudełek
  • Pakowanie produktów.

Oczekiwania:

  • Chęć i motywacja do pracy,
  • WYMAGANA KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA lub chęć wyrobienia.

Oferujemy:

  • Stawka 12,00 zł/godz. brutto,
  • Umowa zlecenie,
  • Praca w systemie dwuzmianowym (6.30-14.30 i 14.30-22.30.),
  • Premia za obecność.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV przez portal.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Kontakt telefoniczny - infolinia: 602-332-415 od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 17

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76569 ofert pracy. Sprawdź!