ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ praca dla par

SBA Euro

Echt, Limburg

2016-07-01

Miejsce pracy: Echt, Limburg

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób do pracy w charakterze orderpickera. Praca w firmie przykładającej ogromną wagę do komfortu pracy osób zatrudnionych. Priorytetem dla naszego klienta jest stworzenie przyjaznego środowiska pracy.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku orderpickera należało będzie zbieranie zamówień (system „voice-speaking” w języku polskim) w magazynie z artykułami przemysłowymi.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • dyspozycyjność na długi okres czasu
  • elastyczność i gotowość do pracy na zmiany

Oferujemy:

  • Długoterminowe zatrudnienie w renomowanej firmie logistycznej w Holandii z możliwością podjęcia pracy na kontrakcie
  • Posiłki regeneracyjne na nocnej zmianie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Transport z Polski do Holandii oraz z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy
  • Zakwaterowanie
  • Obsługę kadrowo – administracyjną

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres: APLIKUJ z dopiskiem „ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ”

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76327 ofert pracy. Sprawdź!