Przedstawiciel handlowy

Auto Partner SA

Poznań

2016-07-01

Firma Auto Partner jest wyspecjalizowanym podmiotem zajmującym się szeroko pojętą dystrybucją części zamiennych do samochodów osobowych oraz dostawczych. Istniejąc na rynku od 1993 firma dostarcza swoim klientom specjalistyczne usługi z zakresu dostaw towarów, magazynowania, marketingu oraz rozwoju sprzedaży. Obecnie firma o obrotach rzędu 500 milionów złotych netto zatrudnia ponad 1 000 pracowników różnego szczebla, w 61 oddziałach firmy zlokalizowanych na terenie całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Luboń, Swarzędz

Obowiązki:

• poszukujemy ludzi chętnych do intensywnej i rozwojowej pracy, wykazujących się kreatywnością i otwartością
• mile widziane osoby ze znajomością branży motoryzacyjnej z udokumentowanym doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku

Główne zadania:
• utrzymywanie i rozwijanie bardzo dobrych relacji z klientami
• prowadzenie negocjacji handlowych
• realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie
• pozyskiwanie i rejestrowanie nowych klientów
• Informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej firmy- w tym o aktualnych promocjach

Wymagania:

• znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
• wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej
• silna motywacja do osiągania celów
• dynamika w działaniu i podejmowaniu nowych wyzwań
• prawo jazdy kat B
• wykształcenie min. średnie
• dyspozycyjność

Oferujemy:

• pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• stabilne warunki zatrudnienia
• system wynagrodzenia oparty o motywacyjny system premiowy
• możliwość rozwoju
• profesjonalne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76573 ofert pracy. Sprawdź!