specjalista ds. zapewnienia jakości produkcji

CEI Poland Sp. z o.o.

Stryków

2016-11-04

Firma produkcyjna z branży kosmetycznej zajmująca się konfekcjonowaniem kosmetyków poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. zapewnienia jakości produkcji.

Główne zadania i obowiązki dla w/w stanowiska to:

1. Nadzór nad prowadzeniem regularnych pomiarów parametrów produkcji i właściwości produkowanych wyrobów;

2. Analiza zapisów z przeprowadzonych pomiarów i składanie propozycji wprowadzania działań korekcyjnych;

3. Dbałość o przestrzeganie zasad GMP w obszarze produkcyjnym;

4. Znajomość zagadnień FMEA, SPC;

5. Współudział w tworzeniu dokumentacji Process Flow, FMEA, Control Plan oraz instrukcji kontroli jakości;

6. Zliczanie ilości odpadów, analiza przyczyn ich powstawania i zgłaszanie akcji korekcyjnych;

7. Zatwierdzanie linii do produkcji przy uruchamianiu nowego zamówienia (FAI - zatwierdzanie pierwszej dobrej sztuki);

8. Zarządzanie procesami reklamacyjnymi i kontakty z Klientem w sprawach reklamacji oraz problemów dotyczących produktu;

9. Koordynowanie i wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych oraz prowadzenie cyklicznych przeglądów podjętych działań/ PDCA;

10. Aktywny udział przy wdrażaniu nowych produktów i ich walidacji;

11. Nadzór nad dokumentacją jakościową na produkcji;

12. Szkolenia pracowników linii produkcyjnych odnośnie wymagań jakościowych w poszczególnych etapach produkcji;

13. Współpraca z działami: Produkcji, Logistyki, Utrzymania ruchu, Planowania i obsługi Klienta;

14. Udział w audytach wewnętrznych jakości i 5S;

15. Opracowywanie raportów 8D;

16. Zarządzanie personelem Dz. Jakości.

Wymagane kwalifikacje: wykształcenie wyższe, biegła znajomość języka angielskiego; znajomość zagadnień ISO 9000 i/lub GMP, minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w Dziale Zapenienia Jakości.

Firma oferuje: atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w dynamicznym zespole z możliwością rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy.

Kontakt: tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje (list motywacyjny + Cv ze zdjęciem) prosimy kierować na APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100219 ofert pracy. Sprawdź!