Marketing Manager

Experum HR

Katowice

2016-11-09

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad dwudziestu lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, firmy z branży poligraficznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: okolice Katowic

nr ref.: 8395/MAM

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy marketingowej w sektorze B2B
  • wiedza z zakresu pricingu, doświadczenie w opracowywaniu polityki cenowej dla rynków zagranicznych
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów związanych z wprowadzaniem nowych produktów i usług
  • umiejętność analizy kosztów i efektywności prowadzonych działań
  • wysoko rozwinięte zdolności analitycznego i koncepcyjnego myślenia
  • samodzielność w działaniu
  • umiejętność zarządzania procesami
  • nastawienie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów
  • umiejętność poszukiwania niestandardowych i kreatywnych rozwiązań
  • mile widziana znajomość programów graficznych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość MS Office

Obowiązki:

  • tworzenie długofalowej strategii rozwoju produktów i usług firmy, w oparciu o analizę rynku
  • ustalanie celów oraz tworzenie i wdrażanie planów marketingowych dla zapewnienia określonego poziomu sprzedaży produktów
  • zarządzanie zespołem pracowników odpowiedzialnych za poszczególne grupy produktowe
  • monitorowanie i systematyczna analiza otoczenia zewnętrznego firmy w celu rozwoju nowych produktów oraz maksymalnego wykorzystania możliwości rynkowych
  • odpowiedzialność za rozwój portfolio produktów i reagowanie na potrzeby rynkowe
  • współpraca z działem sprzedaży w zakresie: opracowywania narzędzi marketingowych wspierających sprzedaż, pozyskiwania informacji o potrzebach klientów oraz opracowywania na ich podstawie raportów i analiz, monitorowania KPI sprzedażowych i proponowania na ich podstawie odpowiednich działań marketingowych aktywizujących sprzedaż
  • współudział w opracowywaniu polityki cenowej firmy
  • tworzenie materiałów promocyjnych, reklamowych i informacyjnych
  • opracowywanie strategii wejścia na nowe rynki exportowe
  • stała kontrola realizacji działań marketingowych oraz ich efektywności

Oferujemy:

  • ciekawe wyzwania zawodowe
  • pracę w dynamicznym środowisku w stale rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres e-mail: APLIKUJ

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku
o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102337 ofert pracy. Sprawdź!