CIEŚLA - ZBROJARZ

AZI-BUD Sp. z o.o.

Olszyna

2016-10-13

Poszukujemy całej ekipy ciesielsko-zbrojarskiej.

Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie siatek i szkieletów zbrojenia
  • Betonowanie wbudowanych zbrojeń
  • Wznoszenie ścian i innych konstrukcji żelbetonowych/ betonowych
  • Wykonywanie szalunków betonowych oraz zbrojeń według rysunków i planów technicznych

Wymagania:
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wiedza techniczna,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość dokumentacji budowlanej i technicznej,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • dodatkowy atut: doświadczenie przy wykonywaniu konstrukcji mostowych

Oferujemy:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,
  • korzystne warunki zatrudnienia wraz z podstawowymi narzędziami pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę przy ambitnych projektach,
  • pracę na terenie całej Polski.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego, na podany adres e-mail: APLIKUJ z dopiskiem odpowiedź na ofertę pracy: CIEŚLA-ZBROJARZ

Prosimy dołączyć do aplikacji poniższą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych DzU Nr 133 poz.883.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102305 ofert pracy. Sprawdź!