Mechatronik

Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR

Niemcy

2016-06-30

SERVIS HR (nr certyfikatu 12127) poszukuje dla renomowanej niemieckiej firmy z branży usług elektrycznych zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Mechatronik

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

  • konserwacja i naprawa wtryskarek
  • montaż i instalacja maszyn
  • pomiary i testowanie systemów
  • projektowanie, testowanie kontroli elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych

Wymagania:

  • ukończony kurs lub szkoła mechatroniczna
  • wiedza z zakresu mechatroniki
  • doświadczenie na stanowisku mechatronik
  • motywacja, odpowiedzialność, precyzja
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • czytanie rysunków technicznych,
  • Mile widziane osoby z własnym samochodem.

Oferujemy:

  • W pełni legalne zatrudnienie na dłuższy okres czasu w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pomoc pracownika SERVIS HR w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim niezbędnych w procesie rekrutacji.

Możliwość wyjazdu w TEAMACH 2 osobowych!!!!!!!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi powyższe warunki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ".

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 697 743 854 lub 501 556 738.