Asystent działu handlowego

DKS SP. Z O.O.

Poznań

2016-11-29

DKS Sp. z o.o. Oddział w Poznaniu

Dytstrybutor urządzeń biurowych Konica Minolta, Lexmark, Canon, Samsung,

poszukuję kandydatek / kandydatów gotowych podjąć pracę na stanowisku

Asystent działu hadlowego

Obowiązki

  • Telefoniczne pozyskiwanie klientów na urządzenia biurowe (kserokopiarki, drukarki) oraz serwis,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Umawianie spotkań z klientami.

Oczekiwania:

  • Doświadczenia w sprzedaży telefonicznej do klientów biznesowych,
  • Komunikatywność,
  • Dobra organizacja czasu pracy,

Oferujemy:

  • Elastyczne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Elastyczny grafik pracy,
  • Praca od poniedziałku do piątku, weekendy wolne!
  • Narzędzia pracy: komputer, telefon, dostęp do bazy kontrahentów.

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!