Elektryk /Elektromonter

Power Jobs GmbH

Hamburg

2016-11-15

Niemiecka Agencja Pracy power jobs GmbH pilnie zatrudni na stanowisku:

Miejsce pracy: Hamburg

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie na takim stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy

Obowiązki:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych (parking wielopoziomowy)

Oferujemy:

  • legalną pracę od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę
  • zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • pomoc w organizacji zakwaterowania

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami
Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.power-jobs.de
Jesteśmy do Państwa dyspozycji również pod numerem telefonu:00492234 9276 153
Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku:Power Jobs GmbH Polska

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."