Specjalista ds. Pozyskiwania Środków Unijnych

East Service

Poznań

2016-06-29

East Service - jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 13171). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi polskimi, brytyjskimi, niemieckimi, holenderskimi i austriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie.

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • przygotowywanie wniosków aplikacyjnych zgodnie z wytycznymi i zasadami pisania projektów o pozyskanie środków unijnych,
  • tworzenie dokumentacji/ załączników niezbędnych do otrzymania dofinansowania,
  • rozliczanie projektów finansowanych ze środków UE,
  • przygotowywanie sprawozdań, wniosków o płatność, harmonogramów płatności i rozliczeń,
  • kontakt z klientem,
  • współpraca ze specjalistami różnych dziedzin.

Wymagania:

  • min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień dotyczących funduszy unijnych,
  • znajomość prawa z zakresu dotacji europejskich oraz prawa zamówień publicznych,
  • umiejętność zbierania i weryfikowania danych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność, skrupulatność

Oferujemy:

  • perspektywę rozwoju w dynamicznej i nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, 2500-3000 podstawy + premie
  • możliwość zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia zawodowego
  • pakiet relokacyjny w postaci opłaconego mieszkania

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75301 ofert pracy. Sprawdź!