Pracownik do cięcia pianki

Fabryka Mebli Gala Collezione

Gniewkowo

2016-11-22

FABRYKA MEBLI GALA COLLEZIONE SP. Z O.O.

Fabryka Mebli Gala Collezione to jeden z największych producentów mebli tapicerowanych w Polsce. Działamy na rynku od 2001r. i ciągle dynamicznie się rozwijamy. Obecnie w czterech zakładach produkcyjnych zatrudniamy ponad 700 specjalistów w dziedzinie tapicerowania, krojenia, szycia i modelowania.

Lokalizacja: Gniewkowo

Zakres obowiązków:

  • maszynowe wycinanie kształtów z bryły piankowej

Wymagania:

  • wyobraźnia przestrzenna
  • zdolności analityczne, umiejętności obliczeniowe

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • wynagrodzenie stałe i premiowe
  • przyjazną atmosferę pracy we wspierającym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie Cv z dopiskiem w temacie wiadomości „Cięcie pianki” do 31.12.2016 na adres mailowy APLIKUJ lub  klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dodanie do cv poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!