Pracownik działu rekrutacji z językiem ukraińskim

ISSP

Wrocław

2016-07-06

ISSP Sp. z o.o. – (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), poszukuje praktykantów do działu rekrutacji.

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

Zapraszamy do przesłania aplikacji jeśli:
- interesuje Cię branża HR
- pragniesz zdobyć nową wiedzę i wykorzystać ją w praktyce,
- jesteś kreatywną, otwartą na nowe wyzwania osobą,
- masz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
- jesteś dyspozycyjny przez 30h tygodniowo, przez okres 3 miesięcy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Budowanie i zarządzanie bazą kandydatów,
- Zapoznanie się z procesem rekrutacji,
- Pomoc w prowadzeniu i archiwizacji dokumentacji firmowej,
- Wystawianie ogłoszeń na portalach internetowych,
- Bezpośrednia współpraca z urzędem pracy.

Wymagania:

- Mile widziani studenci kierunków związanych z rekrutacją,
- Dobra organizacja pracy,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office,
- Znajomość języka niemieckiego i ukraińskiego będzie dodatkowym atutem.

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Płatne praktyki możliwe w pełnym wymiarze czasu,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Możliwość zatrudnienia po odbyciu praktyk.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie   z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76327 ofert pracy. Sprawdź!