Trener

Małopolskie Centrum Profilaktyki

Katowice

2016-06-28

Małopolskie Centrum Profilaktyki poszukuje do współpracy:

Trener

Miejsce pracy: śląskie
Nr referencyjny: trener_modelarstwa

Obowiązki:

- samodzielne prowadzenie szkoleń w pięciu gminach na terenie powiatu bieruńsko- lędzińskiego (do dnia 31 października 2017r.)

Wymagania:

-Doświadczenie w przeprowadzieniu co najmniej 250 godzin dydaktycznych (1 godzina dydaktyczna = 45 minut) szkoleń z zakresu modelarstwa

-Posiadanie dyplomu/ certyfikatu/ innego dokumentu potwierdzającego kwalifikacje w dziedzinie modelarstwa

Oferujemy:

-Praca w prestiżowych projektach dla administracji publicznej

Prosimy o aplikowanie TYLKO osoby spełniające ww. wymagania.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77194 ofert pracy. Sprawdź!