Specjalista ds. rozliczania projektów UE

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego

Olsztyn

2016-06-28

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją pracowników oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.

 Aktualnie dla swojego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn

Obowiązki:

• administrowanie projektami PO WER i PO IR,
• opracowywanie i piecza nad dokumentacją projektu, zawieranymi umowami,
dokumentacją finansową,
• rozliczanie projektów, składanie wniosków o płatność,
• udział przy opracowywaniu nowych wniosków o dofinansowanie, budżetowanie
projektów.

Wymagania:

• min. 1 rok doświadczenia w realizacji, w tym rozliczania projektów
dofinansowanych z EU,
• mile widziana znajomość aktualnych programów operacyjnych ze szczególnym
uwzględnieniem PO WER i PO IR,
• bardzo dobra znajomość finansowych aspektów wdrażania projektów UE,
• umiejętności analitycznego myślenia, zdolności pracy pod presją czasu,
• dobrej znajomości pakietu MS Office (PowerPoint, Excel, Word).

Oferujemy:

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w dziedzinie
aplikowania i wdrażania projektów unijnych,
• umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• system dodatkowych premii.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV do dnia 06.07.2016 roku poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75346 ofert pracy. Sprawdź!