Key Account Manager

GoWork.pl

Warszawa

2016-12-09

GoWork.pl to firma dynamicznie rozwijająca się na rynki ogólnopolskim. Współpracujemy z największymi Firmami. Wraz z rozwojem poszerzamy Nasz dział sprzedaży.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: KAM-2016

Obowiązki:

  • Budowanie relacji z Klientami biznesowymi
  • Realizowanie celów sprzedażowych
  • Opieka handlowa nad pozyskanym klientem
  • Bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży
  • Umiejętności prowadzenia rozmowy sprzedażowej
  • Otwartości i komunikatywności
  • Nastawienia na cel i realizację budżetów sprzedażowych
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania + wysokie premie motywacyjne
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę
  • Liczne szkolenia
  • Dogodną lokalizację w Centrum Warszawy

Aby dokumenty mogły wziąć udział w selekcji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych GoWork.pl oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99149 ofert pracy. Sprawdź!