Samodzielna księgowa

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego

Olsztyn

2016-06-28

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją pracowników oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.

 Aktualnie dla swojego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn

Obowiązki:

- księgowanie dokumentów w systemie księgowym zgodnie z wymogami prawa   podatkowego i bilansowego,

-prowadzenie ewidencji VAT i sporządzanie deklaracji VAT,

- prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz naliczanie amortyzacji,

- analiza i uzgadnianie stanu kont,

- zamykanie okresów sprawozdawczych,

-sporządzanie kalkulacji podatku dochodowego,

-przygotowywanie obowiązujących deklaracji podatkowych i sprawozdań.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe,

- minimum 3 lata pracy na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości

- bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i ewidencji księgowej,

- bardzo dobra znajomość prawa podatkowego,

-dobra znajomość programów MS Office,

- znajomość Symfonii mile widziana.

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- praca od poniedziałku do piątku (7-15 lub 8-16),

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość rozwoju zawodowego

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75346 ofert pracy. Sprawdź!