Operator urządzeń montażowych

Agencja Pracy Pluskadra

Mielec

2016-09-20

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra figurująca w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3 jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej  i outsourcingu.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Mielec

Zadania na stanowisku:

- obsługa urządzeń montażowych

- kontrola, sortowanie i pakowanie wyrobów gotowych

Oczekiwania wobec kandydatów:

- umiejętności manualne

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- dobry stan zdrowia

- dokładność, sumienność, zaangażowanie

Oferujemy:

- umowa o prace na czas określony

- praca w systemie III zmianowym

- wynagrodzenie 1850 zł/ brutto miesięcznie

- możliwość rozwoju osobistego i zdobycia cennego doświadczenia

Jeżeli spełniasz podane wymagania i czujesz, że ta praca pozwoli zrealizować Twoje zawodowe oczekiwania, prześlij swoje CV APLIKUJ lub zadzwoń 17 774 50 09/ 510 080 401/ 512 045 456

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102287 ofert pracy. Sprawdź!