TECHNIK SERWISANT

Corson s.c.

Bydgoszcz

2016-11-29

CorsonHR

Agencja Zatrudnienia (nr licencji 7933) poszukuje dla swojego klienta odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Technik Serwisant

Wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w zakresie naprawy sprzętu elektronicznego
  • Wykształcenie średnie, mile widziane techniczne elektroniczne
  • Bardzo dobra umiejętność diagnozowania usterek
  • Umiejętność lutowania podzespołów
  • Dokładność, pracowitość, operatywność

Obowiązki

  • Naprawa sprzętu elektronicznego
  • Diagnozowanie usterek
  • Realizowanie pracy serwisowej zgodnie z harmonogramami

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb tej rekrutacji oraz innych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Corson s.c. zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102329 ofert pracy. Sprawdź!