Elektromechanik

East Service

Poznań

2016-06-27

EastService - jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem wprowadzeniu projektów rekrutacyjnych (KRAZ 13171). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu.

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne k Poznania

Obowiązki:

• naprawa autokarów, głównie marki BOVA, Scania, MAN,
• badanie i analizowanie stanu technicznego instalacji elektrycznej,
• poszukiwanie ewentualnych usterek i nieprawidłowości,
• określanie stanu technicznego instalacji oraz eliminowanie uszkodzeń lub oznak zużycia.

Wymagania:

• wykształcenie zasadnicze zawodowe, lub średnie techniczne,
• mile widziane osoby legitymujące się ukończeniem technikum w specjalności elektromechanika,
• dyspozycyjność,
• uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
• umiejętność dokonania przeglądu technicznego,
• umiejętność konserwacji i naprawy sprzętu,
• umiejętność montażu oraz demontażu podzespołów elektrycznych.

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne warunki finansowe,
• możliwość zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• stabilne warunki zatrudnienia,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• zdobycie oraz poszerzenie wiedzy z zakresu elektromechaniki.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76570 ofert pracy. Sprawdź!