Pracownik gospodarstwa rolnego - Niemcy, Schwerin

Perfect Job

okolice Schwerina

2016-11-17

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów z Niemiec, właściciela dużego gospodarstwa rolnego mieszczącego się w okolicach Schwerina, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK GOSPODARSTWA ROLNEGO

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Schwerina

Obowiązki:

- udój mechaniczny krów (około 300 saztuk)

- karmienie zwierząt

- opieka nad cielakami

- częściowo - prace przy produkcji roślinnej

Wymagania:

- doświadczenie w wykonywaniu powyższych prac

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- gotowość do wyjazdu własnym samochodem

- duża motywacja do pracy

- mile widziane wykształcenie rolnicze oraz prawo jazdy kat. T

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat

- wynagrodzenie: 7 Euro/godz. netto

- praca od zaraz na dłuższy okres czasu

- czas pracy: około 180 godzin miesięcznie

- bezpłatne zakwaterowanie

- stały zdalny kontakt z polskim koordynatorem

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV (mile widziane w języku niemieckim) na adres:

w tytule wpisując:  Pracownik gospodarstwa rolnego - Niemcy, Schwerin

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!