Magazynier - pakowanie paczek

Armet-Grupa SBS Kubala Rafał

Katowice

2016-09-29

Prezentacja firmy:
Armet-Grupa SBS Kubala Rafał to firma handlowa działająca w Katowicach (ul. Milowicka) w branży technika grzewcza i sanitarna. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko magazyniera.

Opis stanowiska pracy:

Główne zadania:
- Pakowanie produktów dla firmy kurierskiej,
- Przyjmowanie i rozładunek dostaw,
- Dbanie o porządek na magazynie,
- Współpraca z wewnętrznymi działami firmy.

Oferujemy:
- zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę zlecenie,
- pracę w siedzibie firmy, w Katowicach na Dąbrówce Małej,
- pracę w młodym zespole, w sympatycznej atmosferze, w rozwijającej się firmie,
pracę w firmie o ogólnopolskim zasięgu,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Wymagania

Wymagania i oczekiwania:

- Wykształcenie min. średnie,
- Preferowana umiejętność pakowania paczek, półpalet, palet
- Umiejętność pracy w zespole,
- Samodzielność,
- Odpowiedzialność.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!