Zatrudnię energiczną, ciepłą nianię, opiekunkę, pełen etat, Gdynia.

Nanny Bell Trójmiasto

Gdynia

2016-09-16

Nanny Bell dla swojej klientki poszukuje dojrzałej niani z doświadczeniem do dwuletniego, zdrowego dziecka w Gdyni.

Wymagania:

- oczywiście musisz już mieć za sobą doświadczenia w pracy z dzieckiem w podobnym wieku,

- powinnaś mieć pomysły na interesujące zabawy i spędzenie czasu z dwulatkiem,

- powinnaś być punktualna i lojalna,

- odpowiedzialność i wyobraźnia to również cechy, które powinnaś mieć, pracując z dzieckiem.

Obowiązki:

- wszystkie wynikające z opieki nad dwulatkiem (nauka podstawowych czynności samoobsługowych, zabawa na całego, dbanie o bezpieczeństwo, długie spacery, podgrzanie posiłku, wspólne sprzątanie po zabawach, organizowanie drzemki malucha)

- żadnych związanych z prowadzeniem domu (nie poszukuję pomocy domowej tylko niani ;) )

- bieżące informowanie rodziców o postępach w rozwoju dziecka, o spędzonym ciekawie dniu, niepokojących sprawach.

Oferujemy:

- umowę,

- terminowe rozliczanie,

- rodzinną atmosferę, współpracę z osobami o bardzo dobrym sercu i poważnie traktujących dziecko i jego nianię.

W Nanny Bell współpracujemy jedynie z odpowiedzialnymi, inteligentnymi nianiami, które mają dużo energii do zabawy z dziećmi. My się z dziećmi bawimy, nie obserwujemy jak się bawią ;) Weź to proszę pod uwagę, wysyłając zgłoszenie.

Nie pobieramy żadnych opłat od niań.

Zapraszam do kontaktu.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76571 ofert pracy. Sprawdź!