Referent ds. wprowadzania danych

TSL Sp. z o.o.

Chełm

2016-08-09

TSL  Sp. z o.o. - wiodąca firma na rynku usług transportowych w branży gazowej poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie / Chełm

Opis stanowiska:

  • wprowadzanie danych do systemu w zależności od prowadzonych operacji i otrzymanych zadań;
  • przygotowywanie raportów i dokumentów;
  • raportowanie błędów i znalezionych nieścisłości;
  • inne zlecone prace biurowe.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego;
  • zaangażowanie i spostrzegawczość;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office);
  • dobra organizacja czasu pracy;
  • pozytywne nastawienie do pracy;
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • Stabilną, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju;
  • Pracę w zgranym zespole.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."