Rekruter - Akwizytor (m/k) - Call center

smartjobs personaldienstleistungen GmbH

Erftstadt

2016-12-07

Jesteśmy Niemiecką firmą zatrudniającą między innymi pracowników z Polski. Zapewniamy stałe zatrudnienie i długoterminowe kontrakty. Zatrudniamy wyłącznie na niemieckich warunkach - niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony ze wszystkimi pakietami socjalnymi, opieką medyczną i polskojęzyczną opiekę przez naszych koordynatorów.

Szukasz stabilnego zatrudnienia z możliwościami szybkiego rozwoju i stabilizacji zawodowej to zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji.

Wysyłając do nas swoją aplikację możecie państwo liczyć na natychmiastowy kontakt z naszej strony i możliwość zatrudnienia w bardzo szybkim okresie.

Miejsce pracy: Erftstadt

Wymagania:

Renomowana Niemiecka Firma zatrudniająca pracowników czasowych (Zeitarbeit, Personaldienstleistung ) poszukuje rekruterów/akwizytorów w celu pozyskiwania pracowników z Polski i podtrzymywanie już istniejących kontaktów oraz obsługi klientów niemieckich (niemieckich firm) i pozyskiwanie nowych (Kaltakquise)

Rekrutacja/akwizycja drogą telefoniczną.

Praca w Erftstadt - okolice Koloni

Zakres obowiązków:

  • Wstępna weryfikacja i selekcja kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech
  • Weryfikacja kompetencji językowych i zawodowych kandydatów
  • Aktywna rozbudowa bazy kandydatów i podtrzymywanie istniejących kontaktów
  • Kontakt telefoniczny z Niemieckimi firmami-akwizycja
  • Znajomość Programu Rekrutacyjnego Landwehr L1 będzie dużym atutem.

Forma zatrudnienia:

Umowa o Pracę na czas nieokreślony.

Wymagania:

  • Gotowość pracy za granicą
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!