Ślusarz

Agencja Pracy Pluskadra

Mielec

2016-09-20

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

 Ślusarz

Miejsce: Mielec

Opis stanowiska:

  • Naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń
  • Obsługa maszyn ślusarskich

Wymagania:

  • doświadczenie przy pracy ze stalą nierdzewną
  • znajomość rysunku technicznego
  • samodzielność wykonywania obowiązków
  • wykształcenie zawodowe
  • przestrzeganie zasad BHP i regulaminów

Oferujemy:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • pełny etat
  • wynagrodzenie: 3000,00 zł brutto + premia
  • praca na I zmianę
  • praca w godzinach 6:30 do 16:30
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ, lub telefonicznie: 17 774 50 09/ 510 080 401

Plus Kadra Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 3 (Brama główna, budynek LISBUD)

39-300 Mielec