Asystent/ka Prezesa Zarządu

P.B.A. Doradztwo Personalne

Piaseczno

2017-02-07

Firma P.B.A. Doradztwo Personalne obecnie poszukuje dla Klienta z branży FMCG Kandydatów na stanowisko: Asystent/ka Prezesa Zarządu. Miejsce pracy: powiat piaseczyński.

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa organizacja podróży służbowych
  • Rozliczanie kosztów związanych z delegacjami
  • Kontrola obiegu przepływu informacji między Prezesem a Zarządem i Dyrekcją
  • Prowadzenie kalendarza i organizacja spotkań Prezesa
  • Przygotowywanie tłumaczeń z języka angielskiego
  • Dbałość o terminową realizację zlecanych zadań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie tłumaczeń Business English
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie we współpracy z klientami międzynarodowymi
  • Umiejętność współpracy z biurami podróży
  • Znajomość zasad obiegu dokumentów i korespondencji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoka dyspozycyjność
  • Prawo jazdy

Oferujemy:

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia
  • Komfortowe warunki pracy, utrzymujące odpowiednie standardy
  • Doskonale wyposażone miejsce pracy (laptop, Internet, telefon, Fax)
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Samodzielne stanowisko, umożliwiające podejmowanie decyzji i samorealizację

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 107379 ofert pracy. Sprawdź!