Kierowca kat. B

Serwis Personalny

Gdańsk

2016-11-29

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy "Serwis Personalny", nr certyfikatu 10045, dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko kierowcy.

Zakres obowiązków:

- rozwożenie towaru do klientów firmy (materiały reklamowe, wyroby gotowe)

- dbałość o przewożony asortyment

Oferujemy:

- dobre warunki pracy

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- pracę na samodzielnym stanowisku

- nienormowany czas pracy

-przez okres próbny zatrudnienie przez Agencję, później możliwość przejęcia przez Klienta

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B

- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

- doświadczenie w prowadzeniu samochodów do 3,5t

- dyspozycyjność (praca może być również w weekendy

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: APLIKUJ z dopiskiem K.BJ.GDA lub kontakt osobisty pod adresem ul. Krynicka 1, Gdańsk-Przymorze.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99361 ofert pracy. Sprawdź!