Pomoc kuchenna

KSservice

Poznań

2016-07-05

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – firmy z branży gastronomicznej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

                                                                                           Pomoc Kuchenna

Wystarczy, że:
- posiadasz minimalne doświadczenie w kuchni
- aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną
- chęć do pracy
- jesteś osobą samodzielną oraz zorganizowaną
- chcesz się rozwijać i pracować w jednej z najlepszych poznańskich restauracji

Obowiązki:
- pomoc przy przygotowywaniu posiłków
- produktów
- troska o higienę oraz estetykę dań

Oferujemy:
- możliwość przejścia na umowę o pracę po 3 miesiącach
- atrakcyjną stawkę godzinową - 12 zł Netto
- pracę w systemie 2 dni pracujące, 2 dni wolne
- miłą atmosferę oraz możliwość rozwoju.

Osoby zmotywowane i chcące podjąć się nowych wyzwań zapraszam do składania aplikacji.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75977 ofert pracy. Sprawdź!