Młodszy Tester / Konsultant IT – j. angielski

Cee Experts

Poznań

2016-12-02

Szukamy na obecną chwilę do naszego Zespołu osoby na stanowisko: Tester /Konsultant z językiem angielskim

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Rozpoznawanie, adaptowanie i optymalizacja istniejących rozwiązań korporacyjnych na poziomie software’owym i hardware’owym
- Wsparcie programistyczne optymalizacji rozwiązań dla klienta korporacyjnego i indywidualnego
- Udział w testach z klientem oraz szkolenie użytkowania końcowego
- Wsparcie klienta w utrzymaniu rozwiązania i diagnozie pojawiających się problemów

WYMAGANIA:
- Wykształcenie średnie lub wyższe w kierunkach technicznych: Informatyka, Elektronika, Fizyka, Automatyka, Robotyka lub pokrewne

- Biegła znajomość języka Angielskiego
- Znajomość architektury Microsoft Windows XP/ Windows 7
- Umiejętność pracy w zespole i zmieniających się warunkach pracy
- Umiejętność analitycznego myślenia, oraz samodzielnego i szybkiego uczenia się
- Umiejętność samodzielnego prowadzenia zadań i kreatywności w rozwiązywaniu pojawiających się problemów
- Bardzo dobra samoorganizacja
- Wysoka kultura osobista

- Dyspozycyjność

OFERUJEMY:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Umowa o prace
- Pakiet szkoleń
- Pracę w młodym, zgranym zespole
- Możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99986 ofert pracy. Sprawdź!