Młodszy Administrator Systemu - j. Angielski i Hiszpański

Cee Experts

Poznań

2016-12-02

Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się projektowaniem, instalacją oraz serwisowaniem zaawansowanych technologicznie systemów dedykowanych dla transportu publicznego, do pracy na stałe poszukujemy osób na stanowisko: Młodszy Administrator Systemu

Kluczowe zadania to:

- zdalne rozwiązywanie problemów technicznych związanych z wyspecjalizowanym oprogramowaniem

- bieżąca obsługa i wsparcie użytkowników (help desk), konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania, etc.

- przyjmowanie, rejestrowanie oraz obsługa zgłoszeń od klientów systemu IT

- bezpośrednia współpraca z klientami firmy, wsparcie techniczne w zakresie zdalnej administracji systemami

- tworzenie dokumentacji technicznej

Oczekiwania wobec Kandydatów:

- Biegła znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego w mowie i piśmie

- komunikatywność, umiejętność pracy zarówno zespołowej, jak i samodzielnej

- dyspozycyjność do pracy zmianowej

- NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Nasz Klient oferuje:

- stałą, stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)

- pełne szkolenie stanowiskowe

- możliwość uczestniczenia w realizacji ciekawych projektów informatycznych i zdobywania doświadczenia

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99174 ofert pracy. Sprawdź!