elektryk Budowa Jachtów Rotterdam

Temphory Polska

Szczecin

2016-10-03

Temphory Polska Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa pracy w Holandii istniejącą na rynku od 2006 roku i poszukuje specjalistów do różnych sektorów w branży metalurgicznej, mechanicznej, budowlanej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiada certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2562.
Dla naszego klienta na terenie Holandii poszukujemy osób na stanowisko:
Elektryk - budowa statku

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska

Montowanie instalacji elektrycznych na podstawie rysunku technicznego.
Montowanie systemów elektrycznych na statku, montowanie szaf
Rozwijanie kabli, sprawdzanie połączeń od punktu A do B
Przygotowanie dokumentów MC
Testowanie wykonanych połączeń

Wymagania

Minimum 5 lata doświadczenia
Umiejętność czytania rysunków technicznych
Znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
Uprawnienia SEP do 1 KV

Oferujemy

Mieszkanie
Umowa o prace na czas określony, ubezpieczenia

Osoby zainteresowanych prosimy o przesłanie CV, SEP , Dyplom szkolny na adres email : APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98252 ofert pracy. Sprawdź!