Specjalista ds. Finansowo-Księgowych z jęz. Francuskim

G-Force

Kraków

2016-12-01

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: IT i telekomunikacja, finanse i bankowość, media, outsourcing procesów biznesowych. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski oraz zagranicą.

Aktualnie, dla naszego Klienta - lidera w branży BPO, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FINANCE & ACCOUNTING PROCESS SPECIALIST - French Speaker

Miejsce pracy: Kraków

Główne obowiązki na stanowisku:

  • efektywna komunikacja z klientami z krajów francuskojęzycznych,
  • prawidłowe i terminowe przetwarzanie danych finansowych,
  • weryfikacja i uzgadnianie rachunków finansowych,
  • przygotowywanie raportów i zestawień,

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • dobra znajomość języka francuskiego (min. B2)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodna komunikację,
  • dobra znajomość obsługi Ms. Office
  • zdolność analitycznego myślenia,

Z swojej strony oferujemy:

  • rozwój zawodowy w dynamicznej, szybko rozwijającej się firmie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie z atrakcyjnym pakietem świadczeń,
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych,
  • bardzo dobra atmosfera pracy,
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102935 ofert pracy. Sprawdź!