Młodszy Księgowy w Dziale Zobowiązań z językiem niemieckim

G-Force

Toruń

2016-12-09

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Aktualnie, dla naszego klienta - lidera na rynku usług wspólnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Junior Accountant with German

Główne obowiązki na stanowisku:

  • procesowanie i księgowanie dokumentów
  • weryfikowanie poprawności danych w systemie księgowym
  • deklaracja faktur zakupu
  • monitoring terminowego regulowania zobowiązań oraz przygotowywanie płatności,
  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – technik ekonomista lub studia z zakresu rachunkowości lub ekonomii
  • mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office
  • świetna organizacja pracy własnej,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o europejskich standardach
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pozapłacowych
  • codzienny kontakt z językiem obcym i możliwość doskonalenia umiejętności językowych
  • dobrą atmosferę pracy
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!