Elektryk -Dział Utrzymania Ruchu-Gliwice

EKT INSTAL Sp.z o.o.

Gliwice

2016-10-11

Firma EKT Instal z siedzibą we Wrocławiu poszukuje pracowników do pracy na stanowisko:

ELEKTRYK w Dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Gliwice-praca od zaraz

Zakres zadań:
-Utrzymanie w sprawności urządzeń elektrycznych i energetycznych na terenie przedsiębiorstwa (kotły parowe,pompy,silniki).

Wymagania:
-Uprawnienia SEP powyżej 20 KV
-Wykształcenie: min. średnie kierunkowe (elektryk,
  elektromechanik, itp.)
-Doświadczenie: min. 2 lata pracy w Dziale Utrzymania Ruchu,
-Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
-Skrupulatność
-Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  4-brygadowym)

Oferujemy:
- umowa o pracę
- godne warunki pracy i płacy,
- wypłacalność oraz ciekawe wyzwania zawodowe

UWAGA: CV prosimy wysyłać na adres e-mailowy : APLIKUJ

             Prosimy podać Państwa oczekiwania finansowe netto .

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!