Specjalista ds. sprzedaży eksportowej

Sunex S.A.

Racibórz

2016-11-25

Dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna zajmująca się energią odnawialną  poszukuje pracowników na stanowisko:

ze znajomością języka angielskiego, włoskiego, czeskiego lub niemieckiego

Miejsce pracy: Racibórz ul. Piaskowa 7

Opis stanowiska pracy:

  • realizacja procesu sprzedaży
  • pozyskiwanie i obsługa nowych klientów
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • prowadzenie korespondencji handlowej
  • analiza rynku
  • sporządzanie raportów i analiz dotyczących osiągniętych rezultatów

Wymagania:

  • min.2 lata doświadczenia w dziale handlowym;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, włoskiego, czeskiego lub niemieckiego;
  • umiejętność obsługi komputera (m.in.: Excel, Word i poczta e-mail)
  • zdolności negocjacyjne i analityczne;
  • duża samodzielność w działaniu,
  • komunikatywność, otwartość, kreatywność, zaradność, pewność siebie;
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie na odpowiedzialnym stanowisku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

CV wraz ze zdjęciem + list motywacyjny proszę przesyłać na adres: APLIKUJ

W temacie e-maila należy wpisać stanowisko o jakie się ubiega.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!